Кадиров викликав на бій Ємельяненка (відео)

Глава Чеченської Республіки Рамзан Кадиров кинув виклик бійцеві ММА Олександру Емельяненку.

«У нас в спортивному світі пішла така мода: всі, кому не лінь, викликають Олександра Емельяненка на бій. Я теж вирішив це зробити.

Але поки не визначився, в якому виді спорту. Коротше, як ви думаєте: бокс або ММА? Друзі, на якій арені наш бій з Олександром Емельяненко буде більш видовищною? Де більше шансів на перемогу у кожного з нас?

На жорсткому настилі безкомпромісної клітки ММА або все-таки краще помірятися силами в найкращих традиціях боксерської класики, пурхаючи як метелик і жалячи як оса?

Про себе скажу просто – я сповнений рішучості піднести невеликий урок майстерності нашому другові в будь-якому варіанті.

І при цьому постараюся, щоб урок не був довгим і нудним. Ну що, які будуть міркування?»- повідомив Кадиров в інстаграмі.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Как вы думаете, друзья, на какой арене наш бой с Александром Емельяненко будет зрелищней??? 🤔Где больше шансов на победу у каждого из нас? На жестком настиле бескомпромиссной «клетки» ММА или все таки лучше помериться силами в лучших традициях боксерской классики, «порхая как бабочка и жаля как оса»??? 👊🏻Про себя скажу просто – я полон решимости преподнести небольшой урок мастерства нашему Другу в любом варианте… 💪🏻И при этом, постараюсь, чтобы урок не был долгим и скучным. Ну что, какие будут соображения???😉😉😉🤜🏻🤛🏻⏳

Публикация от @ za_kadyrova_95eng

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.