Хукер кинув виклик Чендлеру

Американець Ден Хукер, який займає четверте місце у рейтингу легкої ваги UFC, заявив про бажання зійтися в клітці ыз екс-чемпіоном Bellator Майклом Чендлером.

Нагадаємо, Чендлер нещодавно підписав контракт з UFC та став запасним у поєдинку між чемпіоном легкої ваги Хабібом Нурмагомєдовим та володарем тимчасового титулу Джастіном Гетжі.

«Після того, як вони підписали його та призначили запасним учасником титульного матчу, стало зрозуміло, що вони ставлять на цього хлопця. Тому я хотів би бути тим, хто привітає його в UFC, винесе йому щелепу коліном, та відправить назад до другої ліги. Так, я б прийняв цей бій. Якщо Шон Шелбі подзвонить мені та назве ім’я Майкла Чендлера, ми зробимо це, без сумнівів.

Я на 100% повернуся у октагон до кінця поточного року. Кінець листопада, грудень – мій графік відкритий, так що ми можемо що-небудь організувати», – заявив Хукер у інтерв’ю Submission Radio.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.