Мороз – про перший поєдинок: «Залізла на ринг, а у мене ноги тремтять»

28-річна українка Марина Мороз (10-3), яка виступає в мінімальній вазі в UFC, розповіла про дебютний поєдинок.

«Коли був перший аматорський боксерський бій, так тремтіла. Це був перший курс інституту. Тренери натискають на канати, щоб залізла на ринг, а у мене ноги тремтять. Коли на професійний ринг перший рази виходила – ті ж відчуття.

Потрапила в юніорську збірну України з жіночого боксу з першого курсу. Всі говорять, що я дуже швидко хапаю, і якщо щось хочу – буду з залу не вилазити, щоб мрії досягти. Показали удар – схопила суть – працюю.

Стала чемпіонкою України з боксу. Влетіла в збірну, їздила на міжнародні чемпіонати світу з боксу. Вставала о 6 ранку, щоб до 8 вже бути в спортзалі на ранковому тренуванні. Потім на заняття, після них годинку відпочити, на 17.00 знову було тренування. Додому приїжджаєш близько 20:00, поїла – і спати. І так кожного дня.

Жорсткий графік був. Але якщо порівняти його з моїми нинішніми тренуваннями, то це як розминка була, на один зуб», – сказала Мороз.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.