Міршерт: «Задушу Чімаєва до втрати свідомості або відірву руку»

Американець Джеральд Міршерт поділився своїми амбіціями на майбутній поєдинок зі шведським бійцем Хамзатом Чімаєвим.

Нагадаємо, бійці мають зійтися у октагоні 19 вересня. Міршерт зізнався, що має намір зруйнувати всі плани свого суперника, який, нагадаємо, «має намір знищити всіх». Втім, Джеральд розуміє, що на нього чекає дуже непростий поєдинок.

«Я чув про нього та бачив бої, тому коли запропонували бій, я відразу без вагань погодився. Чому без коливань? В мене рекордне число перемог больовими та задушливими прийомами у середній ваговій категорії UFC. Я – криптоніт для цього супермена.

У UFC він не зустрічав опору у боях. Він просто розтоптував суперників. Що буде, коли Хамзат наштовхнеться на кого-небудь, хто буде робити не те, чого він чекає? Що станеться, коли, виконуючи свій план на бій, він потрапить у кошмар? Вважаю, що його воля до перемоги буде сильна, але я все одно зможу його зламати. Не буду себе обманювати – це буде непросто. Маю зізнатися, що він небезпечний, якщо ти вирішиш з ним влаштувати бійню у стійці. Але я не тільки вмію битися у стійці, я дуже сильний у грепплінгу. Він думає, що опинившись зверху в партері, він перемагає, це не факт. Якщо він один з тих крутих, хто не стукає, то у мене проблем немає – задушу до втрати свідомості або відірву руку. Двох суперників я вже приспав. Як тільки Хамзат покине клітку, то йому знадобиться як мінімум півроку на відновлення», – заявив Міршерт у інтерв’ю Аріелю Хельвані.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.