Олівейра вибув із турніру UFC 3 жовтня

Бій шостого номера рейтингу легковаговиків UFC Чарльза Олівейри із Бенілом Даріушем скасований.

Планувалося, що бійці з’ясують відносини між собою під час неномерного івенту, який відбудеться у Абу-Дабі в першу суботу жовтня. Про скасування поєдинку повідав Даріуш.

«Після мого поєдинку зі Скоттом Холцменом мені запропонували бій із Чарльзом Олівейрою 3 жовтня. Я прийняв його, як і Чарльз. Я не оголошував про це, тому що чекав офіційний анонс від UFC. Сьогодні мене проінформували, що Чарльз вибув з бою. В мене немає деталей, але я сподіваюся, що з ним все добре.

На разі ми працюємо із UFC, намагаючись з’ясувати, яким буде мій наступний крок. Я буду тримати вас в курсі подробиць. Навіть незважаючи на те, що бій не відбувся, я хочу подякувати UFC, Шона Шелбі, та свого брата Алі Абдель-Азіза за те, що вони це організували», – написав Даріуш у своєму Твіттері.

Представники UFC ніяк дану ситуацію поки не коментують. Нагадаємо, кард турніру UFC 3 жовтня очолить бій у найлегшій жіночому вазі між Холлі Холм та Ірен Алданою.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.