Джонс хоче зустрічі із Міочічем

Екс-чемпіон UFC у напівважкій вазі Джон Джонс обгрунтував свої претензії на титульний бій проти володаря поясу у важкій вазі Стіпе Міочіча.

Джонс у Твіттері виклав свої доводи щодо того, що саме він, а не Френсіс Нганну, який вважається наступним претендентом на титул у важкій вазі, має увійти в клітку проти Міочіча.

«Стіпе не хоче битися із Френсісом, тому що їх перший бій був зовсім не близьким. Дивлячись на це з точки зору Стіпе, від бою із Френсісом він більше втрачає, ніж виграє. Стіпе просить новий виклик, так чому не дати йому бій з найкращим напівважковаговик? До того ж ми з ним близькі за габаритами. Що може бути цікавіше, ніж це?

На той час, як він відновиться, моя вага буде там, де має бути. Цей бій ідеальний з усіх боків. Стіпе проти Френсіса – це високий ризик при низькій нагороди. Стіпе проти мене – великий сенс для нас обох. Так у вас дійсно буде супербій. Якщо Стіпе програє Френсісу, його вже ніколи не буде», – вважає Джон Джонс.

Нагадаємо, два тижні тому 33-річний Джонс офіційно звільнив титул UFC у напівважкій ваговій категорії, оголосивши про перехід у важку вагу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.