Сміт: «Мені потрібно прийняти декілька великих рішень щодо моєї подальшої кар’єри»

Колишній претендент на чемпіонський титул UFC у напівважкій вазі Ентоні Сміт поділився планами на майбутнє.

Нагадаємо, минулого вікенду на турнірі UFC Fight Night 175 американець програв одноголосним рішенням суддів Александару Ракічу з Австрії. Бійці з’ясовували стосунки у напівважкій вазі. Ця невдача стала для Сміта другою поспіль. Він зізнався, що думає над поверненням у середній ваговий дивізіон.

«Я ніколи не був одним з тих хлопців, які закликають ввести нові вагові категорії, але після двох невдалих виступів я став серйозно про це замислюватися. Я був занадто великим для середньої ваги, тому став битися з більшими, високими та могутніми хлопцями, але вони для мене дуже сильні. Мені потрібно прийняти декілька великих рішень щодо моєї подальшої кар’єри, та з’ясувати, що робити далі. Дуже неприємно програвати хлопцеві, коли відчуваєш, що можеш його перемогти.

Мені все ще занадто важко зробити 185 фунтів. Це повна зміна способу життя, причому, цілий рік. Тут не обійтися дієтою у тренувальному таборі та звичайною вагогонкою. Доведеться повністю поміняти спосіб життя. Це один з варіантів. Інший варіант – взяти перерву, та стати більше, наростити трохи м’язів. Поки що я не знаю. Мені ще належить прийняти це рішення», – заявив Сміт після турніру UFC Fight Night 175.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.