Гетжі: «На нас із Хабібом чекає битва століття»

Володар тимчасового пояса UFC у легкій вазі Джастін Гетжі назвав рецепт можливого успіху у бою проти чинного чемпіона промоушена Хабіба Нурмагомєдова.

Нагадаємо, дагестанець зараз залишається у октагоні непереможним, провівши у ММА в кар’єрі 28 боїв. 24 жовтня на турнірі UFC 254 бійці з’ясують відносини між собою.

«У бою із Хабібом переді мною буде певна зона. Не дуже велика, але це буде зона смерті кожен раз, як він буде до неї входити. У цій зоні я демонструю свої кращі якості – влаштовую бійні та створюю автокатастрофи. Тому моя мета – створити якомога більше таких катастроф, в яких страждають наші тіла, мій кулак зустрічається з його головою, а його кулак зустрічається з моєю. Мені потрібно влаштувати автокатастрофу, тому що це єдиний спосіб побити цього хлопця.

Вочевидь, що я приділяю більше часу захисту від тейкдаунів, але я ніколи не зосереджуюсь на боротьбі, і цей табір не виняток. Працюю над тим, що повинен зробити я сам. Ще жоден мій суперник не йшов з клітки, не отримавши фізичної шкоди, так що мені самому цікаво, кому з нас вдасться нав’язати опонентові свою волю. Думаю, що на нас чекає битва століття», – цитує Гетжі MMA Fighting.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.