Корм`є: «Очікую з Міочічем жорсткого бою»

Колишній чемпіон UFC у двох категоріях Деніел Корм`є розповів про настрій на майбутній бій проти чемпіона у важкій вазі Стіпе Міочіча.

41-річний американець зізнався, що відчуває в собі впевненість, щоб знову виграти у Міочіча, як це було влітку 2018 року. Нагадаємо, за рік – влітку 2019-го – Міочіч зміг взяти реванш та повернув собі чемпіонський пояс.

«Наш останній бій був дійсно хороший. Я здорово розпочав сутичку, але він вніс корективи та здобув перемогу. Я планую більше задіяти свою боротьбу. Все життя працював над тим, щоб придбати ці навички. Тому я ні в якому разі не можу стояти та битися зі Стіпе 25 хвилин в стійці.

Більш розумний спосіб перемогти – використовувати всі інструменти, які в мене є. Я очікую жорсткого бою, очікую, що Стіпе буде у відмінній формі. Очікую, що він буде вірити в свою перемогу, але я збираюся розбити його. Збираюся виграти цей бій, та вірю, що саме мені піднімуть руку», – заявив Корм`є.

Нагадаємо, третій бій Міочіч – Корм`є відбудеться на турнірі UFC 252 у Лас-Вегасі 15 серпня.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.