Льюїс – Олєйніку: «Навіть не думай до мене наближатися – нокаутую тебе»

Американський боєць Деррік Льюїс поділився планами на майбутній поєдинок проти Алєксєя Олєйніка від РФ на турнірі UFC Fight Night 174.

Нагадаємо, бій між американським та російським атлетами очолить кард майбутнього турніру, який в ніч на 9 серпня за європейським часом відбудеться у Лас-Вегасі.

«Останнім часом я працював над своїм тілом. Відчуваю себе зовсім інакше. Веселим має вийти бій. Чекаю із нетерпінням. Люди будуть шоковані. Всі вивчають мої бої та готуються до того, що бачили. Але зараз все стало набагато краще. Це другий шанс у кар’єрі, та я використовую його на всі 100 відсотків.

Коронний задушливий прийом Олєйніка «Єзекіїль»? Так, ми практикували це. Він любить виконувати його в стійці, притиснувши суперника до сітки, у партері із маунта, лежачи на спині. Ми працювали над захистом від цього. Як тільки він закине руку, отримає удар. Навіть не думай до мене наближатися, я нокаутую тебе», – заявив Льюїс.

Також американець заявив, що після поєдинку із Олєйніком він хотів би зустрітися у октагоні з Кертісом Блейдсом.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.