Усман: «Відчуваю до Масвідаля повагу»

Чинний чемпіон UFC у напівсередній вазі Камару Усман поділився емоціями після бою з Хорхе Масвідалем.

Нагадаємо, у головному поєдинку турніру UFC 251 на Бійцівському острові Усман здобув перемогу над Масвідалем одноголосним рішенням суддів.

«Я відчуваю до нього повагу. Важко не поважати людину після того, як ви 25 хвилин б’єте в октагоні один одного по обличчю. Так, це взаємна повага. І ми обидва відчуваємо, що зробимо це знову. Абсолютно. Я б хотів мати більше часу, щоб підготуватися до поєдинку з таким хлопцем, та домінувати над ним так, як хотів, намагаючись фінішувати його в стійці», – заявив Камару на прес-конференції за підсумками турніру.

По гарячих слідах нігерієць дав відповідь критикам, які дорікнули його у неяскравій перемозі над Масвідалем.

«Можливо, їм потрібно вийти в клітку та побитися з Хорхе Масвідалем 25 хвилин, перш ніж щось говорити. Були часи, коли люди ненавиділи Флойда Мейвезера, тому що він був таким домінуючим боксером. Захист Флойда завжди був на вищому рівні, та він був дуже добрий в тому, що робив, але він часто чув на свою адресу «О, він нудний. Він не б’ється», тільки тому, що не влаштовував бійку в барі», – підсумував Усман.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.