Пор’є: «Зробив усе можливе, щоб перемогти»

Екс-тимчасовий чемпіон UFC у легкій вазі Дастін Пор’є дав оцінку своєму бою проти Дена Хукера на турнірі UFC on ESPN 12.

Американський боєць зізнався, що не сумнівався у своїй перемозі, хоча по ходу бою йому довелося пережити один неприємний момент.

«Це був важкий бій. Ви знаєте, Ден вийшов битися. Він крутий хлопець, знаходиться на підйомі, та справді він був упевнений в тому, що пройде мене. Він говорив всяку нісенітницю про те, що поб’є мене і буде битися з чемпіоном, але я сам чемпіон, та я люблю свою роботу, тому зробив усе можливе, щоб перемогти. Я вірив в свою команду, навички, робочу етику та я був готовий провести ще пару раундів

Він потряс мене тільки один раз – ударом коліна біля сітки. Мене дійсно трохи повело, але я зумів зібратися та повернутися в бій. Думаю, я міг діяти гостріше. Я пропустив кілька зайвих ударів. Не знаю, можливо, мені не вистачило руху, недопрацював на ногах, але я точно міг виступити краще. Під кінець бою я остаточно знайшов свою дистанцію, став успішніше діяти на контратаках, відтягатися, пробивати його. Було видно, що у Дена проблеми – він став більше пропускати, та його голова стала частіше відлітати назад. Я розумів, що виграю бій, але як я вже сказав, я міг діяти гостріше та виступити краще», – цитує Пор’є прес-служба UFC.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.