Спенсер: «Достроково фінішую Нун’єс та заберу пояс додому»

Претендентка на чемпіонський титул UFC у напівлегкій вазі Феліція Спенсер поділилася настроєм на бій проти грізної бразилійки Аманди Нун’єс.

Нагадаємо, поєдинок у жіночsq напівлегкій вазі між Нун’єс nf Спенсер очолить файткард турніру UFC 250, який відбудеться e Лас-Вегасі 6 червня.

«Мені подобається бути андердогом. Чим більше людей в мені сумнівається, тим більше у мене мотивації. Я не відчуваю ніякого пресингу та готова шокувати світ. Я не вперше виходжу на бій таким великим андердогом, та ймовірно, не в останній раз. Апсет трапляються постійно, і я готова влаштувати один з найбільших.

Всі думають, що я буду переводити бій у партер, але я комфортно почуваюся в стійці. Я відчуваю себе комфортно скрізь, але це пятіраундовий бій, так що шанси на те, що поєдинок хоча б один раз перейде в партер, досить великі. Я не очікую, що фінішую її вже у першому раунді, але якщо мені випаде шанс, я зроблю це. Це буде важкий бій, і я не чекаю легкої перемоги, але я знаю, що зможу завершити його достроково. Я заберу пояс додому», – цитує Спенсер BJPenn.com.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.