Тренер Фергюсона: «Тоні програв у октагоні, але переміг в житті»

Едді Браво, який тренує Тоні Фергюсона, розповів про психологічний стан підопічного після поразки від Джастіна Гетжі на UFC 249.

Нагадаємо, 9 травня у Джексонвіллі в поєдинку на тимчасовий чемпіонський пояс у легкій вазі Фергюсон програв Гетжі у п’ятому раунді технічним нокаутом. Після бою Тоні був госпіталізований. У нього був діагностований перелом орбітальної кістки.

«Днями ми спілкувалися з Тоні, та він ще раз сказав, що його поразка не пов’язана з двома вагозгонками, які він провів за три тижні. Гетжі просто був краще та показав чудовий бій. Більш того, Тоні вже приступив до тренувань. Він мені заявив: «У багатьох зараз фінансові проблеми, але я вийшов та заробив купу грошей для своєї сім’ї, забезпечив їх. Я програв у октагоні, але переміг в життя. Так що я не вважаю себе переможеним – я виграв та готовий повернутися». Після цієї розмови я зрозумів, що Тоні в повному порядку», – заявив Едді Браво в черговому випуску подкаста Джо Рогана.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.