Сехудо: «Якщо що, Дейна знає мій номер»

Чинний чемпіон UFC у найлегшій вазі Генрі Сехудо обґрунтував своє рішення про завершення кар’єри.

Нагадаємо, на UFC 249 Сехудо відразу ж після перемоги над Домініком Крузом заявив про відхід з професійного спорту. Генрі зізнався, що приблизно з 11 років у його житті не було нічого, крім змагань та різних стартів, тому зараз настав час щось змінити.

«В мене немає дітей. Тепер в мене нарешті з’явилася дівчина, та я хочу вступити в цю нову главу свого життя. Я був надзвичайно егоїстичний та по праву так, щоб отримати те, що я отримав. Олімпійський чемпіон, чемпіон UFC у найлегшій вазі, чемпіон UFC у легшій вазі, та я захищав обидва титули. Хочу піти на вершині. Я зробив це в боротьбі, та я хочу зробити це зараз в спорті змішаних єдиноборств.

Не бачу себе повертаються та хочу залишитися королем назавжди. Але якщо що, Дейна знає мій номер. Хоча нехай ці бійці найлегшого ваги розбираються між собою. Дайте їм повеселитися, вони скаржаться, що я вибираю бої, але все, що вам потрібно зробити, це подивитися моє резюме. Вони можуть говорити все, що хочуть, але я все зробив», – заявив 33-річний Генрі Сехудо.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.