Макгрегор оцінив перемогу Гетжі, образивши Нурмагомєдова, Фергюсона та Пор’є

Екс-чемпіон UFC у двох вагових категоріях Конор Макгрегор у коментарях в Твіттер своєрідно підвів підсумки турніру UFC 249, який відбувся 9 травня.

Нагадаємо, у головному бою шоу Джастін Гетжі завдав поразки Тоні Фергюсону технічним нокаутом в п’ятому раунді. Ірландець дозволив собі дати характеристики обом бійцям, а також залучити до своїх оціночних суджень чинного чемпіона промоушена у легкій вазі Хабіба Нурмагомєдова та колишнього тимчасового чемпіона Дастіна Пор’є.

«Далі потрібен бій Дастіна проти Тоні, як тільки Тоні вилікується. Якщо вилікується. Тому що Дастін теж його поб’є, якщо той не внесе змін. А цього не станеться. Дастін хоча і у грі, але знову впаде. Пара перемог тут і там, а потім складеться навпіл. Прополоскати та повторити – ось кар’єра Дастіна.

Джастін, немає ніякої небезпеки в людині, що обіймає ноги, ми це знаємо. Спробуй наблизитися до реальної загрози. Я тебе розкрию на шматки. Твої зуби. Пущу їх на чортове намисто. Відгукуєшся зверхньо про мої навички? Ти мрець.

Хабіб, ти абсолютне позорище. Щур, що метушиться та ховається. Як вже багато разів було сказано. Як вже багато разів було виявлено. Підтверджено то, що вже і так всі знали. «Немає коментарів». Лол. Ганьба для справжнього бійця», – написав Макгрегор.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.