Бій Нурмагомєдов – Фергюсон скасований. Вп’яте

Поєдинок між чинним чемпіоном UFC у легкій вазі Хабібом Нурмагомєдовим та екс-тимчасовим чемпіоном промоушена Тоні Фергюсоном не відбудуться.

Про це повідомив чемпіон з Дагестану, розмістивши відповідне повідомлення у своєму Інстаграм.

«Сиджу вдома на карантині та читаю реакцію людей на ситуацію навколо мого бою. Виходить, що весь світ має сидіти на карантині, уряди всіх країн та відомі люди всього світу закликають людей дотримуватися вимог безпеки, щоб обмежити поширення хвороби заради порятунку людей, а Хабіб звільнений від усіх зобов’язань та повинен демонструвати свободу волі та тренуватися, літаючи по всьому світу, ризикуючи своїм життям заради бою?

Я все розумію та точно не менше вас засмучений скасуванням бою. Напевно, у мене, як і у всіх інших, було багато планів після бою, але я не в силах контролювати все це», – написав Нурмагомєдов.

Це вже п’яте в історії скасування бою між дагестанцем та американцем. Вперше їх поєдинок зірвався у 2015 році через травму Хабіба, другий раз вже у 2016-му бійці не зустрілися через травму Фергюсона. У 2017-му третя спроба зірвалася через проблеми Хабіба після весогонкі. А у 2018-м Хабіб та Тоні не зустрілися за вакантний титул UFC, тому що американець пошкодив ногу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.