Рейєс: «План на бій був ідеальний, а його виконання – майже ідеальним»

Екс-претендент на пояс чемпіона UFC у напівважкій вазі Домінік Рейєс поділився подробицями свого плану на бій з володарем титулу Джоном Джонсом.

Нагадаємо, минулого вікенду на турнірі UFC 247 Рейес не зміг здолати чемпіона, програвши Джонсу одноголосним рішенням суддів.

«Повторював бій в голові вже сотні разів, а то й тисячі. План на бій був ідеальний, а його виконання майже ідеальним. Я зробив все, щоб перемогти, але не отримав перемогу. Думаю, я заслужив матч-реванш.

Я атакував Джона при кожній зміні стійці для того, щоб не дозволити йому диктувати стиль бою, щоб не дозволити відпочити, не відчувати себе комфортно. Едине що мене в ньому здивувало, то це його стійкість. Він продовжував йти з колишнім ритмом кожного раунду. Це мене вразило. Мені варто було це передбачити, адже він не просто так є чемпіоном 9-10 років. Він знає, як зберігати ритм на всі п’ять раундів. Але навіть в гіршому своєму раунді я бив частіше, ніж він у своєму кращому раунді. Вважаю, що саме такий план є єдиним способом побити Джона», – розповів Рейєс.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.