Блаховіч: «Не Джонс здає, а ми підбираємося до нього»

Польський напівважковаговик Ян Блаховіч висловив думку щодо бою між Джоном Джонсом та Домініком Рейєсом, а також поділився очікуваннями від своєї майбутньої зустрічі з Корі Андерсоном.

Нагадаємо, минулого вікенду на турнірі UFC 247 у Х’юстоні чемпіон промоушена у напівважкій вазі Джонс захистив свій пояс, вигравши одноголосним рішенням суддів у Рейєса.

«Вважаю, що Джон Джонс переміг в бою. Ми дивилися з трьома моїми тренерами та всі вирішили, що Джон переміг. Бій був рівним, але Джонс був трохи краще. Може бути, що я вболівав за нього, тому що саме я хочу першим перемогти його.

Ми [претенденти] виходимо на його рівень, ми розвиваємося. Кожен наступний бій для нього буде ставати гірше попереднього. Не він здає, а ми підбираємося. Я думаю, що в мене є уявлення про те, як побити Джона Джонса. Але спочатку мені потрібно побити Корі Андерсона [15 лютого]. [Як побити Джонса] розповісти не можу, але покажу все в бою», – заявив Ян Блаховіч у інтерв’ю Аріелю Хельвані.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.