Кертіс Блейдс – Джуніор Дос Сантос (анонс та прогноз)

25 січня в Ролі – столиці штату Північна Кароліна – відбудеться турнір UFC Fight Night 166. У його головному бою у важкій вазі зійдуться Кертіс Блейдс та Джуніор Дос Сантос.

У октагоні зустрінуться 4-й номер рейтингу UFC у важкій вазі та володар 5-ї позиції.

Для 35-річного бразильця Дос Сантоса майбутній бій стане своєрідним поверненням. Нагадаємо, в середині жовтня минулого року на турнірі Fight Night 163 у Москві він мав битися з росіянином Алєксандром Волковим, але від поєдинку відмовився. Причина – травма гомілки. При цьому пошкодження у Джуніора не було рядовим, так як йому тоді довелося перенести операцію.

Зараз він, начебто, вже повністю відновився та рветься в бій. Налаштовуватися на майбутній поєдинок найсерйознішим чином йому є від чого й не тільки через наслідки травми. У своєму останньому на сьогодні поєдинку – 29 червень 2019 року – він програв Френсісу Нганну, чим перервав серію з трьох переможних поєдинків. Багато відзначали, що Дос Сантос в бою проти Нганну був надмірно повільним, внаслідок чого він і програв, пропустивши фатальний удар від суперника вже у першому раунді. У майбутньому бою Джуніор має або спростувати всі негативні про себе припущення (мовляв, він вже реально здає та скоро йому час буде йти на пенсію!), або їх таки підтвердити. Але, тоді і його майбутнє передбачити не виявиться складним завданням.

У 28-річного Блейдса ситуація трохи інша, та більш позитивна для нього. Він також свого часу (листопад 2018 року) був битий Нганну, але до тієї невдачі мав серію з п’яти переможних боїв, а після неї – виграв ще два поєдинки. Остання на даний момент перемога Кертіса датована вереснем минулого року, коли на UFC 242, де, нагадаємо, у головному бою вечора зустрічалися Хабіб Нурмагомєдов та Дастін Пор’є, він виграв у росіянина Шаміля «Абрека» Абдурахімова.

Прогноз. Кертіс – не атлетичний та не швидкісний боєць. Він, часом, демонструє непогану ударну техніку, але працює якось вже дуже монотонно. Скажімо, на одній і тій же хвилі, до чого можна добре підготуватися. У захисті ж він також далеко не бездоганний, що є наслідком його якоїсь неповороткісті.

У Дос Сантоса атака теж не його «коник». Він рідко «вистрілює» хорошими атакуючими серіями, а вважає за краще спокійно розхитувати свого опонента. Можливо, це все ж вплив віку Джуніора. Та й удар він вже не тримає настільки блискуче, як було ще кілька років тому.

Не зайвим буде зауважити, що у Блейдса один з кращих серед тяжів у промоції показник по тейкдаунам – 7-м за 15 хвилин з реалізацією у 57%. Якщо Кертіс зможе перевести бій у партер, то там він буде однозначно домінувати. Тому, і його підсумкова перемога – лише питання часу.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.