Серроне: «Макгрегором дуже розумний як боєць»

Американський боєць Дональд Серроне у майбутньому поєдинку проти ірландця Конора Макгрегора поводитися скромно не має наміру.

Нагадаємо, бійці зійдуться в октагоні 18 січня у Лас-Вегасі на турнірі UFC 246. Для Макгрегора це буде перший поєдинок після 15-ти місяців паузи, яка була в нього після поразки восени 2018 року в титульному бою від дагестанця Хабіба Нурмагомєдова.

Серроне цілком усвідомлює силі ірландця, тому має намір вести власну гру, а не підлаштовуватися під умови Конора.

«Було б нерозумно вважати, що у Конора є тільки права та потрібно побоюватися тільки цього. У нас велика команда, й ми багато переглянули записів боїв Конора. Ми точно знаємо, що потрібно робити. Я хочу в стійці побитися. Це моє рішення.

Чи можу я витримати удар? Я сам хочу дізнатися відповідь. Чи може він витримати мій удар ногою? Хочу дізнатися відповідь. Може, Конор сам пірне за тейкдауни? А я такий, як в бою Перрі: «Оу, поїхали». Упевнений, Конор працював як над захистом від тейкдаунов, так і над атаками. Цей хлопець дуже розумний як боєць. Немає таких областей, які він би не прикрив. Він чекає від мене тейкдаунов та працював над ними, над перекатами, над захистом від прийомів в партері. Хлопець готовий, так само, як і ми», – заявив Серроне напередодні бою.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.