Біспінг: «Для Хабіба це буде дуже важкий бій»

Екс-чемпіон UFC у середній вазі Майкл Біспінг висловив думку щодо майбутнього поєдинку чинного чемпіона промоушена у легкій вазі Хабіба Нурмагомєдова з претендентом на пояс Тоні Фергюсоном.

Нагадаємо, бій дагестанського таі американського бійців запланований на квітень 2020 року. На думку Біспінга, у Тоні є певна перевага, якою він може та повинен скористатися, аби створити великі проблеми Нурмагомєдову.

«Я думаю, на папері, коли ви подивіться на це, Хабіб – фаворит. Звичайно, він непереможний. Але я вважаю, що Фергюсон безумовно створює дуже й дуже цікаві проблеми. У нього унікальний стиль. Як ми знаємо, план Хабіба полягає в тому, щоб провести тейкдаун. Ми знаємо це. Він бореться однаково кожен раз. Фергюсон дуже небезпечний на своїй спині. У нього стиль, з яким дуже важко мати справу. Крім того, у нього дуже, дуже хороші навички свіпів (переворот суперника у партері, – прим. BoxingNews). Він збирається використовувати багато ліктів знизу.

Якщо прибрати боротьби, що у нас залишиться? Бій в стійці, де перевага, на мій погляд, у Тоні. Це дійсно дуже важкий бій для Хабіба. Це дійсно так, і я не можу дочекатися, щоб побачити це», – заявив Біспінг у своєму підкасті.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.