Холлоуей: «Слова Конора – це всього лише бізнес»

Чемпіон UFC у напівлегкій вазі Макс Холлоуей дав оцінку різкої та, часом, неоднозначної поведінки екс-чемпіона промоушена Конора Макгрегора.

Ірландця іноді підводить його любов до радикальних та досить неприємним заявам. Однак 27-річний американець Холлоуей впевнений, що така поведінка Конора – це просто бізнес, адже він ніколи не переходить межу.

«Те, що говорить Конор, – це всього лише бізнес. А бізнес є бізнес. Я розумію цю точку зору по відношенню до когось. Іноді відбувається так, що ви переступаєте межу, коли це перестає бути бізнесом та переходить на особисте, але він ніколи так не поступав. Конор ніколи не переходив цю межу. Ось що я в ньому поважаю.

Коли був скасований мій бій з Хабібом Нурмагомєдовим, ніхто не поцікавився моїм самопочуттям, крім Конора. Він також підтримав мене, коли зірвався бій з Брайаном Ортегою. У нього є серце.

Він така ж людина, як і всі ми. Так, кілька разів він потрапляв у погані історії. Просто він робив неправильні речі у невідповідний час, і це – відстій. Але цей чувак – людина. Ось і все», – цитує Холлоуея MMA Fighting.

Нагадаємо, 18 січня майбутнього року Макгрегор проведе свій перший бій після поразки восени 2018 року від Хабіба Нурмагомєдова. На турнірі UFC 246 він зустрінеться з Дональдом Серроне.

Холлоуей 15 грудня на UFC 245 проведе бій з Олександром Волкановскі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.