Аскрен: «Я провалився лише на Олімпіаді та у UFC. Я йду»

Американський боєць Бен Аскрен оголосив про завершення своєї бійцівської кар’єри.

35-річний американець рік тому прийшов у UFC. Він планував до грудня 2019 го завоювати чемпіонський пояс, але зазнав невдачі. У двох останніх боях поспіль він програв та тепер оголосив про відхід на відпочинок.

«Йду зі змішаних єдиноборств, йду з усіх видів спорту. Вдячний долі за таку видатну кар’єру, хоча завершення стало не таким, як я розраховував. Подумайте тільки, наскільки я везучий?! Титули у школі, на змаганнях по країні, у коледжі. Потрапив до олімпійської збірної, завоював титул у Bellator таі ONE. Та й у UFC був успіх. Якщо я не був успішним у 2019 році, то це не означає, що мої колишні досягнення затьмарилися. Я домігся майже всього в спорті. Але в двох головних випробуваннях – за олімпійське золото та за титул кращого бійця світу – я злегка провалився.

Важко? Так. Зробив я урок з усього, щоб використовувати досвід в решті життя? Так. Злегка гіркувато, але життя хороше», – зізнався Аскрен.

До кар’єри в UFC Аскрен займався вільною боротьбою. Він виступав у складі олімпійської збірної США на Олімпійських іграх 2008 року в Пекіні.

У ММА він провів 21 бій, в яких здобув 19-ть перемог.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.