Уайт: «Навіщо Ф’юрі переходити в UFC та бути там розбитим кимось»

Президент UFC Дейна Уайт знову торкнувся теми появи «лінійного» чемпіона світу з боксу у суперважкій ваговій категорії Тайсона Ф’юрі у ММА.

Раніше голова Ultimate Fighting Championship вже якось відгукнувся неприємно щодо цих планів британця, за що батько Ф’юрі – Джон – кинув Уайту виклик, запропонувавши з’ясувати стосунки на кулаках. Тепер Дейна м’яко не порадив Тайсону переходити у ММА.

«Якщо Тайсон Ф’юрі хоче битися у ММА, в мене є тонна хлопців, які хочуть побитися з ним. Але я не знаю, чому він хоче перейти у ММА. Ф’юрі – хлопець, який дуже продається в боксі. Він – один з кращих в світі, неймовірний боєць. Навіщо приходити у UFC та бути там розбитим кимось із моїх хлопців, коли ти можеш залишитися в боксі? Ти – хлопець з боксу. Навіщо тобі це потрібно?»- цитує Уайта BoxingScene.

Раніше сам Тайсон Ф’юрі виявляв зацікавленість у поєдинку з чемпіоном UFC у важкій вазі Стіпе Міочіча, а також Франсісом Нганну.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.