Батько Хабіба: «Недооцінювати Пор`є не можна»

Абдулманап Нурмагомедов, батько та тренер чемпіона UFC Хабіба Нурмагомедова, дав оцінку майбутньому супернику свого сина – американцеві Дастіну Пор`є.

Нурмагомедов-старший високо оцінив бійцівський рівень Пор`є. На його думку, з американцем Хабібу необхідно бути гранично уважним та зібраним.

«Я б сказав, що Пор`є пройшов хорошу перевірку та показав себе з такими бійцями, як Макс Холлоуей. Макс – визнаний ударник, який перебиває в стійці будь-якого останнім часом. Він сильно виріс. Наприклад, їх бій з Ортегою взагалі увійде в один з трьох кращих за всю історію UFC. Пор`є виграв у сильного хлопця, був ближче до дострокової перемоги по ходу бою. У нього значні удари, він разів зо три ушатувал Холлоуея. Недооцінювати його не можна. Не випадково він зараз перший претендент. Це один з найбільш конкурентних боїв, які можна зараз запропонувати Хабібу у UFC. Пор`є це довів своїми перемогами. Зараз він заслуговує битися за справжній пояс», – цитує Абдулманапа Sport24.

У продовження Нурмагомедов-старший не пройшов повз наявності тактичного плану на бій. Втім, він зазначив, що також можуть мати місце різні випадковості.

«Скільки Пор`є може становити небезпеку в бою? 7-8 хвилин. Барбозі я давав 6-7 хвилин. Дастін краще готовий функціонально, краще дихає. Але я думаю, Хабіб запропонує йому хороший темп, і в середині другого раунду стане зрозуміло, на чиєму боці буде перевага. Випадковості теж можуть відбутися, але мені здається, тактика визначить переможця», – заявив Абдулманап Нурмагомедов.

Нагадаємо, бій Нурмагомедов – Пор`є відбудеться 7 вересня у Абу-Дабі на турнірі UFC 242.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.