Пор’є: «Я прикончу Хабіба, хочу зробити йому боляче»

Американський боєць Дастін Пор’є поділився честолюбними планами на бій з Хабібом Нурмагомедова.

Бійці зійдуться у октагоні 7 вересня на турнірі UFC 242 в Абу-Дабі.

«Думаю, що зможу перемогти його задушливим або перебити в стійці. Не знаю, як саме це станеться, але я або нокаутую його, або змушу здатися. Я маю намір перемогти його достроково. Я прикончу Хабіба Нурмагомедова. Звичайно, я розумію, наскільки він небезпечний. Я не хочу, щоб він сів на мене зверху та забирав раунд за раундом. Їх же буде всього п’ять. Якщо три раунди він візьме боротьбою, то доведеться розраховувати на нокаут. Я так чинити не буду. Хочу зробити йому боляче. Я хочу брати раунди один за іншим, буду триматися подалі від клітини. Робити те, що повинен», – цитує Пор’є MMA Junkie.

«7 вересня я вийду в октагон із розумінням того, що потрібно продемонструвати свій максимум. Потрібно підготуватися правильно. Я розумію це. Я зроблю щось таке, що ніколи ще не робили. До цього я і готуюся. Я збираюся увійти в історію. Я зроблю це», – заявив 30-річний американець Дастін Пор’є.

Начасі букмекери приймають ставки на перемогу Хабіба з коефіцієнтом 1,28, а можливий успіх Пор’є оцінений коефіцієнтом 4,10.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.