Оверім: «Мій час йде, і це нормально»

Екс-чемпіон DREAM, Strikeforce та К-1 Алістар Оверім розповів про свою готовність до бою з росіянином Алєксандром Волковим.

Нагадаємо, бійці з’ясують відносини між собою в октагоні на турнірі UFC Fight Night 184, який відбудеться 6 лютого.

Оверім заявив, що зараз битися з ним надзвичайно небезпечно, так як він нібито перебуває на піку своєї спортивної форми. І саме ця обставина у 40-річного Алістара викликає найбільшу наснагу.

«Зараз найідеальніший час для цього бою», – заявив Оверім.

Крім цього, нідерландець, оцінюючи силу свого майбутнього суперника, визнав той факт, що Волков «небезпечний у всіх аспектах». Виходячи з цього, Алістар сподівається на цікавий бій, а також зізнався, що готовий до нього і розраховує вийти з нього переможцем.

«Я здобув дві яскравих перемоги, і мені потрібно зберегти цю траєкторію, щоб отримати свій останній титульний бій. Мій час йде, і це нормально. У мене була чудова кар’єра, я реально дивлюся на речі, тому готовий зробити останній ривок. Як тільки-но я отримаю титул, я негайно піду у відставку», – зізнався Алістар Оверім.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.