Вайт: «Ненавиджу, коли хтось отримує такої шкоди»

Голова UFC Дейна Вайт пояснив свою появу біля кута Келвіна Каттара між четвертим та п’ятим раундом його бою проти Макса Холлоуея.

Промоутер зізнався, що боявся за здоров’я Келвіна.

«Думаю, бій потрібно було зупинити у четвертому раунді. Я трохи переживав за Келвіна, тому підійшов до його тренерам та запропонував їм зупинити бій і відправити його до лікарні. Я сказав Келвину: «Хлопче, ти крутий, це неймовірний виступ», а він відповів: «Це не те, чим я хотів прославитися». Я запропонував йому відправитися до лікарні, а він тільки розсміявся у відповідь. Я зрозумів, що його голова у нормі, та трохи заспокоївся.

Я не рефері. Херб Дін був хлопцем, який ухвалював рішення. Я вважаю, що бій потрібно було зупинити у четвертому раунді. Ненавиджу, коли хтось отримує такої шкоди. Але, схоже, з ним все в порядку, а поки з ним все в порядку, це робота рефері, а не моя», – розповів Вайт на підсумковій прес-конференції після турніру UFC on ABC 1.

Нагадаємо, головний поєдинок івенту між бійцями напівлегкої ваги завершився переконливою перемогою Холлоуея одноголосним суддівським рішенням.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.