Дієтолог Макгрегора: «Конор зараз у кращій формі, в якій він коли-небудь був»

Трістін Кеннеді розповів про теперішню фізичну форму екс-чемпіона UFC у двох дивізіонах.

Нагадаємо, 23 січня на турнірі UFC 257 Конор Макгрегор з’ясує відносини з американцем Дастіном Пор`є. Їх бій очолить кард івенту промоушена.

«Зараз він великий хлопець. Я б не хотів бачити його у напівлегкій вазі. Але все досяжно. Подивіться на Жозе Алду у найлегшій вазі. Але якою ціною? Конор дуже добре виступає у напівсередній вазі, навіщо йому спускатися у напівлегку? Особливо, коли він всіх там переміг.

Конор любить виклики. Зараз легка вага, потім, ймовірно, буде напівсередня. Він може переходити між ваговими категоріями. Якщо ви дотримуєтеся дієти та тренування, ви можете направляти вагу туди, куди вам потрібно. Прямо зараз це легкий дивізіон. Хто знає, що це буде в майбутньому? Деякі люди вже відзначили, що це найкраща форма, в якій він коли-небудь був. Це найближчі йому люди у всіх таборах. Тренер по ударці Оуен Родді тільки-но сказав це. Джон Кавана нещодавно сказав це. Повністю згідний. Я припускаю, виходячи з того, що я бачив і що я знаю, ця людина феноменальна та готова вступити в цей бій та досягти успіху», – заявив Кеннеді ESPN.

Раніше Пор`є заявив, що хоче, щоб вони з Конором обидва стікали кров’ю.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.