Пор’є: «Хочу, щоб ми з Конором обидва спливали кров’ю»

Боєць UFC легкого дивізіону Дастін Пор’є поділився планами на майбутній поєдинок з Конором Макгрегором.

Нагадаємо, сутичка між американцем nf ірландцем очолить кард майбутнього турніру UFC 257, який відбудеться у Абу-Дабі 23 січня. Це буде друга зустріч Пор’є та Макгрегора у октагоні. У першому поєдинку, який відбувся осенію 2014 року, Конор здобув дострокову перемогу вже в першому раунді.

«У першому бою бій навіть не почалося. Таке трапляється. Від бою я хочу, щоб ми обидва спливали кров’ю, обидва почали завдавати шкоди з самого початку бою. Так ми і дізнаємося, хто краще як боєць.

Я хочу, щоб в мене текла кров з першої хвилини бою, хочу, щоб битва стала важкою, щоб ми виявили кращого бійця. Я не прагну бути побитим. Але якщо ми дійдемо до того, що ми обидва будемо втомлені та будемо спливати кров’ю, то ми побачимо, у кого є стрижень, і хто сильніше хоче вибратися. Думаю, що у такій битві з Конором я вийду переможцем у 10 боях з 10», – заявив Пор’є у подкасті Тео Вона.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.