Чендлер: «Пор`є з Макгрегором потрібні пізні раунди»

Екс-чемпіон Bellator у легкій вазі Майкл Чендлер висловив думку щодо майбутнього бою між Конором Макгрегором та Дастіном Пор`є.

Нагадаємо, ірландський та американський бійці проведуть реванш 24 січня на турнірі UFC 257.

«Думаю, Дастіну потрібні пізні раунди, обміни на ближній дистанції. Ми всього один, ну може два рази бачили Конора у пятіраундовому поєдинку, але багато раз бачили, як це робив Пор`є. Вважаю, це буде на 95% протистояння в стійці. З огляду на міць та точність Конора, в перших раундах Дастіну потрібно бути особливо обережним. Йому доведеться ухилятися від ударів, а також скорочувати дистанцію, нівелюючи перевагу Конора у довжині рук. І особливо не бігати, тому що в такому випадку Конор зможе вразити його своїм фірмовим лівим на стрибку.

Пор`є має якомога швидше нав’язати йому бійку, щоб Конор переконався, що він у октагоні з іншим Дастіном. Але все ж, якщо б я робив ставку, я б все одно поставив на Макгрегора», – зізнався Чендлер у інтерв’ю порталу Essentially Sports.

Макгрегор та Пор`є вперше зійшлися в октагоні у вересні 2014 року. Тоді Конор фінішував Дастіна в першому раунді.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.