Джонс: «Радий, що вибрав легку дорогу»

Колишній чемпіон UFC у напівважкій вазі Джон Джонс висловив думку щодо проведення бою між чемпіонами організації у середній вазі Ісраелем Адесан’єю та у напівсередньому дивізіоні Яном Блаховічем.

Нагадаємо, титульна сутичка Адесан’я – Блаховіч запланована на 6 березня 2021 року на турнірі UFC 259.

«Я піднявся, ти піднявся – ось як це виглядає. Назвіть іншого бійця, який змусив більше людей вийти у відставку, змінити вагову категорію, або піти у іншу організацію. Я почекаю», – написав Джонс у своєму Твіттері, насміхаючись над Адесан’єю.

«Звичайно ж, я покинув напівважкий дивізіон, тому що боявся Домініка [Рейєса], хоча Яну гарантували наступний титульний шанс. А потім, коли чемпіон у середній вазі вирішив піднятися, я зрозумів, що зробив правильний вибір. Радий, що вибрав легку дорогу. Пішов з напівважкого дивізіону не для того, щоб перевірити себе, а втік від страху. Я просто не міг собі уявити, як я поб’ю Яна, адже його стиль не схожий ні на що, з чим я раніше зустрічався, а думка про поєдинок зі середньоваговиком у 2021 році стала останньою краплею, тим більше, що Френсіс [Нганну] ще гірше захищається від тейкдаунов , тому я втік», – додав Ісраель, опублікувавши фото Стіпе Міочіча та Френсіса Нганну, один з яких, швидше за все, стане його наступним суперником.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.