Корейський Зомбі покликав у октагон Магомєдшаріпова

Корейський боєць UFC Чон Чхан Сон, він же – Корейський Зомбі, поділився планами на найближчу перспективу.

33-річний кореєць заявив про готовність битися із 29-річним дагестанцем Забітом Магомєдшаріповим. Чон Чхан Сон впевнений, що це був би поєдинок, за яким вболівальники спостерігали б стоячи.

«Хочу наступним суперником Забіта Магомєдшаріпова. Це буде бій, який наблизить мене до титульного. Більш того, я хочу ще раз спробувати проявити себе проти одного з найгарячіших бійців у дивізіоні та довести, що я все ще здатний змагатися на найвищому рівні. Звичайно, я розумію його, якщо він не захоче битися зі мною.

Це бій, який підніме фанатів на ноги. Забіт та я – артисти, і дуже конкурентноспроможні, тому я думаю, що він хотів би вийти у октагон зі мною. Перемога для нас обох буде багато значити для нашої кар’єри, і це буде приголомшливий бій», – цитує Корейського Зомбі MMAJunkie.

Нагадаємо, Чон Чхан Сон у жовтні цього року одноголосним рішенням суддів програв Брайану Ортезі, зазнавши своєї шостої поразки у кар’єрі. Магомєдшаріпов має у кар’єрі одну поразку при 18-ти перемогах.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.