Блейдс: «Знаю, що Льюїс, передбачуваний»

Американець Кертіс Блейдс дав оцінку майбутнього поєдинку зі співвітчизником Дерріком Льюїсом.

Нагадаємо, бій Блейдс – Льюїс очолить кард турніру UFC on ESPN 18, який відбудеться у Лас-Вегасі в суботу, 28 листопада. За словами Кертіса, який займає друге місце у рейтингу дивізіону, поєдинок із Дерріком, який значиться четвертим у дивізіоні, не створить для нього великих проблем.

«У нього важкі руки, але, по суті, у нього немає нічого, крім удару праворуч та коліна у стрибку. Я відмінно рухаюся, в мене є боротьба, ударка, та кілька варіантів того, як здобути перемогу, а у нього він лише один. Я знаю, що він передбачуваний. У нього є тільки один удар, майже як у Нганну, але без його амплітуди.

Якщо я буду шукати дострокову кінцівку, то буду робити помилки і відкриватися, а це шлях до поразки. Я вважаю за краще вигравати. Навіть якщо це нудний бій, поки я виграю, я не втрачаю свої позиції. Тому я розраховую на перемогу. Я розраховую на свої тейкдауни та важкі лікті», – зізнався Блейдс напередодні бою.

Читайте також: Кертіс Блейдс – Деррік Льюїс (анонс та прогноз)

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.