Нганну: «Потрібно знайти спосіб змусити важкий дивізіон знову рухатися вперед»

Важковаговику UFC Франсісу Нганну не подобається поточна ситуація у важкій вазі UFC.

34-річний француз камерунського походження вже тривалий час залишається без боїв. Свій останній поєдинок він провів у травні цього року, вигравши у Жаірзіньо Розенструйка. У свою чергу діючий чемпіон категорії Стіпе Міочіч за останні два роки бився тільки два рази. При цьому на сьогодні невідомо, коли він з’явиться в клітці наступного разу.

«Я перебуваю у дуже складному становищі. Я в найкращому віці, та даремно витрачаю час, не борючись, так що це трохи засмучує. Нам потрібна мотивація. Ми маємо заробляти гроші. Іноді, коли ви прокидаєтеся, дійсно важко піти до спортзали та потренуватися, бо вам потрібна мотивація. Добре, я тренуюся, але для чого? Коли я буду битися? Я не знаю.

У багатьох дивізіонах три або чотири захисту титулу в рік. Ми говоримо про дивізіон, в якому захист титулу проводиться один раз на рік, що створює багато проблем для претендентів. Вони шикуються в чергу, але насправді ніхто не рухається. Їм потрібно знайти спосіб змусити важкий дивізіон знову рухатися вперед, тому що зараз він застряг», – цитує Нганну Morning Kombat.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.