Марина Мороз: «Амосов закінчить бій достроково»

29-річна українка Марина Мороз (10-3), яка виступає в мінімальній вазі в UFC, поділилася очікуваннями від поєдинку в напівсередній вазі Bellator між представником України Ярославом Амосовим і американцем Логаном Сторлі.

«Битва непереможених у напівсередній вазі: Ярослав Амосов – Логан Сторлі. Непростий опонент для українця. Логан Сторлі – профільний борець, який почав займатися боротьбою зі шкільної лави. У профі ММА провів успішно 11 боїв, з яких 8 виграв нокаутом.

У Ярослава за плечима великий бійцівський досвід, що робить його головним претендентом на перемогу в цьому бою, крім того, у нього одна з кращих технік боротьби в напівсередній вазі Bellator. Українець уже зустрічався в боях з американськими борцями і з легкістю проходив їх. Бійцівська техніка ММА Ярослава зростає від бою до бою.

Мій прогноз: українець буде домінувати в партері на протязі всього бою і закінчить бій достроково», – наводить слова Мороз Sport.ua.

Поєдинок відбудеться 12 листопада в Анкасвіллі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.