На Росії запідозрили договірний характер бою Нурмагомєдов – Гетжі

Перший чемпіон UFC від Росії Олєг Тактаров висловив думку щодо характеру недавнього поєдинку між Хабібом Нурмагомєдовим та Джастіном Гетжі.

Нагадаємо, на UFC 254 бійці з Дагестану та США з’ясували к октагоні відносини між собою. Дострокову перемогу здобув Нурмагомєдов, який зумів таким чином втретє захистити свій чемпіонський пояс у легкій вазі. Тактаров зауважив, що і у Хабіба, і у Гетжі один й той самий менеджер – Алі Абдель-Азіз.

«Я мав битися із Патріком Смітом, а він злякався, злився, сказав, що у нього живіт болить. Він боявся, що я йому все поламаю. Його замінили на хлопця, з яким у нас був один менеджер. Він йому там щось сказав .. У підсумку той стрибнув в ноги, а я задушив. Дивлюся, як-то легко бій пройшов. Це підстава. Мені це не потрібно було, мій рівень вище, я б і так виграв.

Зараз вже ніхто не згадує, тому що зрозуміло, що бій [Нурмагомєдова та Гетжі] був договірний. Це очевидно. Але по мені – це нормально. Якщо є можливість, якщо ви добре відпрацювали, гроші заробили – ще краще. Мені приємно, що людина больовим завершила або задушливим. Тобто це такий посил до молоді: мовляв, ось, бачите, чоловіче добрий, не бив в партері, зробив больовий, більше боріться, менше жорстокості. Завершив кар’єру, перестане вагу ганяти, здоров’я збереже. Заробив гроші, врешті-решт. Я за нього радий та щасливий. З іншого боку – добре, що всі різко перестали мені щось писати. Тому що рильце-то в пушку. Ось так», – розповів Тактаров у інтерв’ю YouTube-каналу «Руський естонець».

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.