Адесан’я: «Я зробив те, чого Джонс не міг зробити»

Чинний чемпіон UFC у середній вазі Ісраель Адесан’я висловив думку про анонсований бій проти володаря поясу у напівважкій вазі Яна Блаховіча.

Нагадаємо, голова промоції Дейна Вайт раніше оголосив про перехід Адесан’ї у напівважку вагу з огляду на відмову Роберта Віттакера – першого претендента на титульний поєдинок із Ісраелем – від проведення бою з ним.

«Роберт задавив Джареда та зламав йому руку, і я з нетерпінням чекав цього бою. Я подумав, що це хороший результат. А потім трапився цей поворот. Ян – хороший боєць, він міцний у партері, він незграбно пересувається, дуже небезпечний та створює багато проблем. Бій з Віттакером не приніс би мені проблем. А цей бій може принести. Він володіє цією легендарною польською міццю. Але так, міць є у всіх, вірно? Я маю на увазі, це те, що я довів у своєму останньому бою. Ви повинні ще донести цю міць до мети. Я не найлегша мета, щоб потрапити.

Цим боєм я просто посилаю Джонса подалі. Я просто зробив те, чого ти не міг зробити. Я маю на увазі, що він двічі очистив дивізіон напівтяжів, а потім почав битися з переробленими у середній вазі. Так що не говори мені «набирай вагу і бийся», коли ти навіть не можеш робити те ж саме після більш ніж 10 років роботи у компанії», – заявив Ісраель Адесан’я.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.