Сміт: «У мене є чуйка щодо Гетжі»

Американський боєць UFC Ентоні Сміт дав прогноз на поєдинок Хабіба Нурмагомєдова з Джастіном Гетжі.

На думку 32-річного американця, Хабіб є фаворитом майбутньої сутички. Але, як зауважив Сміт, «непереможних не буває».

«У мене є чуйка щодо Гетжі. Щодо його перемоги. Непереможних не буває. Але Хабіб ближче всіх до непереможності. Звичайно, він фаворит. Але якби вам треба було створити людину, яка поб’є Хабіба, то ви б назвали його Джастін Гетжі. У нього хороша боротьба, хороша робота ніг, яку багато хто недооцінює. Думаю, він зможе від душі попрацювати лоукікамі. Тому що Хабіб працює не на одних лише проходах в ноги. Він все робить у комплексі. У більшості випадків на початку проходить в клінч та притискає до сітки. Якщо Гетжі зможе піти від сітки та залишитися в центрі октагону, то напевно включить лоукікі.

Взагалі, ми всі у теорії знаємо, що потрібно робити проти Хабіба. Не лежи на спині та бий як слід. Тільки поки ніхто не справлявся з першою частиною плану. Але у мене є чуйка щодо Гетжі. І якщо Джастін цього не зробить, то я не знаю, хто зможе», – заявив Сміт у інтерв’ю Youtube-каналі Джеймса Лінча.

Бій Нурмагомєдов – Гетжі відбудеться 24 жовтня на турнірі UFC 254 у Абу-Дабі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.