Гетжі: «Протримаюсь стільки ж, скільки протримається Хабіб»

Американський боєць Джастін Гетжі поділився очікуваннями від майбутнього поєдинку з чинним чемпіоном промоції у легкій вазі Хабібом Нурмагомєдовим.

Уродженець Арізони заявив, що у октагоні він має намір провести скільки ж часу, скільки і його суперник.

«Хабіб впевнений в тому, що він робить. Я готовий до того, що він може мене вимотати. Я завжди виступаю на максимумі, коли настає момент. Я протримаюся стільки ж, скільки протримається він.

Неважливо, тренуєшся ти з ворогом або другом. Не можу дочекатися моменту, коли зможу здивувати себе знову. Не дивився боїв Хабіба. Дивився поєдинки, де він бився. Але після того, як отримав його у суперники, я не дивився. Я сфокусований на тому, щоб бути кращою версією себе. Я не дозволю йому притиснути себе до сітки. Якщо він хоче схопити мене, я буду готовий завдати шкоди. Буду бити по ногах», – заявив Гетжі на прес-конференції перед боєм.

Сутичка Нурмагомєдов – Гетжі очолить кард турніру UFC 254, який відбудеться 24 жовтня на «Бійцівському острові» у Абу-Дабі.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.