У UFC назвали попередню дату бою Макгрегор – Пор’є

Голова промоції Дейна Вайт поділився ходом процесу по визначенню дати проведення поєдинку між колишнім чемпіоном UFC у двох вагових категоріях Конором Макгрегором та екс-тимчасовим чемпіоном легкої ваги Дастіном Пор’є.

Раніше ірландець заявив, що має намір повернутися у октагон виключно в цьому році. Однак Вайт зізнався, що проведення бою у 2020 році нереально через щільність вже наявного розкладу.

«Ми запропонували йому (Макгрегору. – прим. BoxingNews) бій та його власну дату. Цього року у нас немає вільних дат. На UFC 255 та UFC 256 у нас по два чемпіонські поєдинки. Бійці взяли на себе зобов’язання та розпочали підготовку. Очевидно, що Конор хоче битися із Дастіном Пор’є в головній події, та ми домовилися з ESPN про те, що він отримає свою власну дату. Ми запропонували йому бій із Пор’є на 23 січня. Тепер ми чекаємо від нього простої відповідь – так, чи ні», – розповів Дейна Вайт у інтерв’ю ESPN.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.