Сайборг: «Я точно хочу зробити ще один бій із Нун’єс»

Чинна чемпіонка напівлегкого дивізіону Bellator Кріс Сайборг продовжує вірити у реванш із володаркою двох чемпіонських титулів UFC Амандою Нун’єс.

Нагадаємо, у 2018 році Сайборг зазнала поразки від Нун’єс нокаутом, потім вона провела у UFC ще один поєдинок та перейшла до Bellator. Зараз 35-річна Кріс впевнена, що її нова зустріч з 32-річною співвітчизницею можлива лише в разі бажання з боку голови UFC Дейна Вайта. Мовляв, бос Bellator Скотт Кокер готовий організувати спільний турнір двох ліг.

«Знаю, що всі хочуть побачити цей бій. Давайте його влаштуємо. До цього в мене не було можливості організувати реванш. В майбутньому я точно хочу це зробити, якщо цього захоче Дейна Вайт.

Давайте почекаємо та подивимося, що станеться. Ми відкриті для цього. Скотт Кокер відкритий для кроссплатформенного поєдинку. Ми просто чекаємо згоди іншої сторони», – цитує Сайборг портал TMZ Sports.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.