Сен-П’єр: «Є тільки один бій, заради якого я задумаюся про повернення»

Екс-чемпіон UFC Жорж Сен-П’єр назвав причину, яка змусить його повернутися у ММА.

Легендарний канадський боєць зізнався, що виключно бій із чинним володарем титулу у легкій вазі Хабібом Нурмагомедова може посприяти його поверненню в Октагон.

«Не так багато боїв можуть змусити мене повернутися. Якщо чесно, є взагалі тільки один бій, заради якого я задумаюсь над цим. Це має бути найбільша риба, найголовніший хлопець, кращий з кращих. Я вважаю, що зараз таким є Хабіб. Якщо я і повернуся, то тільки заради бою з ним. Як боєць я хочу вийти проти того, хто здається непереможним, невразливим. У нього є ця аура невразливості. Такий бій найцікавіше, але на нього і найстрашніше виходити.

З іншого боку, я відповім згодою на цей бій, тільки якщо мене запитають про нього під час тренування або відразу після. «Звісно! Погнали!» – відповім я. Але коли я прийму гарячий душ, поїм та відпочину, оціню все пов’язані з цим проблеми, то в голові вже буде: «Хрона з два, я не буду повертатися до цього цирку. Ні вже, мені і так непогано живеться». Так що в мене змішані почуття щодо камбеку», – цитує Сен-П’єра ESPN.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.