Кріс Сайборг більше не буде виступати в UFC

Крис Сайборг

Керівник UFC Дейна Уайт прийняв рішення не продовжувати співпрацю з екс-чемпіонкою організації в напівлегкій вазі Кріс Сайборг. Президент промоушена обурений висловлюваннями Сайборг, яка звинуватила його в цькуванні і брехні. Уайт кілька разів підкреслив, що бразилійка в минулому попадалася на використанні заборонених препаратів, і додав, що багато спортсменок відмовлялися з нею битися через її репутацію.

В ході емоційного спічу Уайт оголосив про небажання підписувати з Сайборг новий контракт:

«Вона хотіла битися з іншими суперницями, я сказав їй, що вона повинна зустрітися з Нуньєс. Вона в кінцевому рахунку погодилася, і ми бачили, чим закінчився той бій. Після вона уникала повторної зустрічі. Вона вириває мої слова з контексту, коли звинувачує мене у брехні. Вона не хоче реваншу з Нуньєс, це нісенітниця.

Більше я не буду висувати їй ніяких пропозицій. Вона вільна. Може йти в Bellator або в інші ліги і отримувати свої легкі бої. На цьому все. Тема закрита. Ми відходимо від будь-яких справ з Сайборг. Я не відчуваю до неї ненависті, я ніколи її не труїв і не намагався шкодити її репутації, всі ці слова — повне божевілля ».

.

 

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.