Ісраель Адесан’я – Паулу Коста (анонс та прогноз)

У головному поєдинку турніру UFC 253 відносини з’ясують володар чемпіонського пояса промоушена у середній вазі Ісраель Адесан’я та Паулу Коста. У клітці зійдуться непереможені на сьогодні бійці.

Зауважимо, що UFC 253 відкриє серію турнірів на Бійцівському острові у Абу-Дабі, а тому, тільки цим він приверне до себе особливу увагу у всьому світі.

31-річний новозеландець Ісраель Адесан’я, що має нігерійські коріння, йде на цей момент на серії з 19-ти переможних сутичок. Нагадаємо, у UFC він дебютував в лютому 2018 року та достроково фінішував Роба Уїлкінсона. Той поєдинок став виступом вечора на турнірі UFC 221.

Після цього Ісраель роздільним рішенням суддів виграв у Марвіна Ветторі та одноголосним вердиктом у Бреда Тавареса. І знову бій із Таварес став виступом вечора. Потім Адесан’я у черговому поєдинку вечора UFC 230 нокаутував Дерека Брансон та одноголосно розправився із Андерсоном Сілвою на UFC 234 (це також був бій вечора). У квітні 2019 року новозеландець отримав тимчасовий титул UFC у середній вазі, здолавши Келвіна Гастелума, а у жовтні того ж року він став безумовним володарем пояса, вигравши у Роберта Віттакера. У березні цього року Адесан’я провів вдалий захист титулу у поєдинку із Йоелем Ромеро.

Таким чином, під прапором UFC у Ісраеля вісім переможних боїв, в яких він рішеннями суддів виграв п’ять разів та тричі переміг нокаутом.

Для 29-річного бразильця Паулу Кости майбутній поєдинок стане 14-м у кар’єрі та шостим під егідою Ultimate Fighting Championship. У прем’єрному бою у промоції Дейна Вайта південноамериканець в березні 2017 року нокаутував Гаррета Маклеллана. Після цього аналогічним чином від Паулу постраждали Олувале Бамгбосе, Джоні Хендрікс та Юрайя Холл. У серпні 2019 року, в своєму останньому на сьогодні поєдинку, Коста на UFC 241 одноголосно здолав Йоеля Ромеро.

Варто звернути увагу на той факт, що у Паулу Кости у кар’єрі є відразу 11-ть перемог нокаутом при одній дострокової здачі суперника та одному виграші рішенням суддів.

Рекомендована ставка – перемога Адесан’я. Чинний чемпіон – фаворит у букмекерів, який має коефіцієнт на свою перемогу, що майже в два рази перевершує аналогічний показник у суперника. Коста – нокаутер, та непоганий. Вміє все вирішити на свою користь одним ударом і Ісраель. Ось тільки є у його арсеналі й інші чинники, якими він може бразильця закатати.

Паулу не повинен буде йти в ударний розмін із чемпіоном, так як поступається йому в антропометричних даних (наприклад, у Ісраеля розмах рук на 20 см більше). Втім, є ймовірність того, що Адесан’я в якийсь момент дозволить Кості відчути своє домінування, щоб потім зловити його на разючому контрвипаді.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.