Колбі Ковінгтон – Тайрон Вудлі (анонс та прогноз)

Кард турніру UFC Fight Night 178 очолить поєдинок у напівсередній вазі між Колбі Ковінгтоном та Тайроном Вудлі.

Обидва бійці – найяскравіші топ-представники дивізіону. На сьогодні у рейтингу ваги Ковінгтон займає друге місце, поступаючись лише Гілберту Бернсу таволодареві чемпіонського пояса Камару Усману, а Вудлі займає п’яту позицію.

38-річний Вудлі панував у дивізіоні якихось чотири роки тому. У 2016-му він став володарем чемпіонського пояса, потім провів відразу чотири успішні захисту титулу, вигравши по черзі у Стівена Томпсона (двічі), Деміана Майї та Даррена Тілла. Але у березні 2019 року на його шляху постав Усман. Як підсумок, судді присудили одноголосну перемогу Камару та, тим самим, проголосили його новим королем дивізіону. А що ж Вудлі? Після поразки навесні 2019 року він більш ніж на рік пішов в тінь. «Сплив» Тайрон лише у травні цього року, коли програв Ґілберту Бернсу.

На сьогодні в активі у Вудлі 25 боїв. 19-ть з них з переможним для нього фіналом, п’ять – з невдалим. Ще один поєдинок був визнаний таким, що не відбувся.

32-річний Ковінгтон також підходить до бою із вантажем поразки у останньому бою. У грудні 2019 року він замахнувся на титул, яким володіє Усман, та зазнав фіаско – чемпіон у п’ятому раунді виграв технічним нокаутом. Невдача у титульному поєдинку перервала серію Колбі із семи перемог поспіль. Почалася вона у калифорнійця у червні 2016 року виграшем у Джонатана Мен’є. Потім їм були повалені Макс Гріффін, Брайан Барбер, Кім Дон Хен, Деміан Майя, Рафаель Дос Анжус nf Роббі Лоулер.

В цілому e ММА Ковінгтон провів на разі 17 поєдинків, у яких зазнав двох поразок при 15-ти перемогах.

Рекомендована ставка – перемога Ковінгтона. Колбі хороший у стійці та має відмінну борцівську базу. Йому не повинно скласти великих труднощів обстучать все підборіддя Вудлі, яке має славу своєю міцністю. До всього, на боці Колбі молодість, а тому, він має виглядати у клітці більш рухливими та впевнено домінувати над суперником.

Тайрон може робити ставку на партер. Тільки там він зможе сподіватися на успіх. Але малоймовірно, щоб Колбі купився на подібні виверти. Він прекрасно розуміє, що у нього шлях до успіху лежить у постійному пресингу, ударах та придушенні будь-якої активності з боку візаві.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.