Мішель Вотерсон – Анджела Хілл (анонс та прогноз)

У головному бою турніру UFC Fight Night 177, який в ніч на 13 вересня за європейським часом відбудеться у Лас-Вегасі, відносини з’ясують американки Мішель Вотерсон та Анджела Хілл.

Поєдинок двох атлеток із США відбудеться у жіночій мінімальній вазі. Вотерсон підходить до бою, займаючи 8-у позицію у рейтингу дивізіону, Хілл йде на 13-му місці ц реєстрі. Об’єднуючими на разі Мішель та Анджелу факторами є те, що вони обидві свого часу були чемпіонками Invicta FC, а також те, що в клітку вони вийдуть із вантажем невдач у попередніх поєдинках.

До слова, у 34-річної уродженки Колорадо Мішель Вотерсон невдачі відразу дві. Ще восени минулого року її одноголосним рішенням суддів здолала Йоанна Єнджейчик з Польщі, а у травні 2020-го вже роздільною думкою суддів перемогла Карла Еспарза.

Всього ж у ММА Вотерсон провела на сьогодні 25 боїв, у яких добилася 17 перемог (тричі нокаутами, 5 – рішеннями суддів, 9 – сабмішенамі) та зазнала вісім невдач (один нокаут, 4 – рішеннями суддів, 3 – сабмішенами).

У 32-річної Анджели Хілл, яка народилася у Меріленді, бойовий реєстр трохи скромніше, ніж у Вотерсон. На її рахунку у кар’єрі 20 боїв, 12-ть з яких з переможними фіналами (5 нокаутом, 7 – рішеннями суддів) та вісім з невдалими (6 – рішеннями, 2 сабмішенами).

Для Хілл наступний бій буде вже четвертим у цьому році (!!!), що говорить, в першу чергу, про її гарну фізичну форму. У січні вона у другому раунді нокаутувала Ханну Сайферс, а в лютому – одноголосним вердиктом розправилася із Конклак Суфісарою, але у травні її «коса» потрапила на «камінь» у особі Клаудії Гаделії, що отримала роздільну підтримку з боку суддів.

Рекомендована ставка – перемога Вотерсон. Вотерсон має більше досвіду якісних поєдинків практично з усіма топ-бійцями промоції. Хілл за цим показником своїй суперниці явно поступається. Однак на її боці краща ударна техніка та міць. Втім, Мішель може і добре вміє тримати удар. Але куди краще в неї виходить вести боротьбу у партері (дев’ять перемог сабмішенами говорять самі за себе). Виходить, шанси американок на перемогу як би рівні. Але у Вотерсон вістів все ж побільше, а тому – саме від неї варто очікувати перемоги у майбутньому поєдинку.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.