Шон О`Меллі – Марлон Віра (анонс та прогноз)

Основний кард турніру UFC 252, який в ніч на 16 серпня за європейським часом прийме Лас-Вегас, скрасить бій двох легковаговиків – американця Шона О`Меллі та Марлона Віра із Еквадору.

Вони зійдуться в клітці у спів-головному поєдинку вечора, та можна не сумніватися своїм з’ясуванням відносин проведуть відмінну прелюдію перед головним боєм івенту за участю Стіпе Міочіча та Деніела Корм`є.

25-річний О`Меллі, який родом із Монтани, нещодавно бився. 7 липня на UFC 250, який проходив на Бійцівському острові, Шон зустрічався із Едді Вайлендом. 36-річний візаві Шона протримався до 56 секунди другої хвилини бою та капітулював. Аналогічним чином О`Меллі виграв і в березні цього року у мексиканця Хосе Альберто Кін`онеса.

Втім, у дострокових перемоги Шона немає нічого дивного. У кар’єрі він все ще непереможний, провівши у ММА в цілому 12 поєдинків. До того ж, лише у трьох боях він перемагав рішенням суддів, а 9 разів відправляв суперників у нокаут.

У 27-річного Віра послужний список боїв на порядок довший, ніж у О`Меллі. Він провів у кар’єрі 22 поєдинки, в яких здобув 15 перемог при шести поразках. 5 разів Марлон виграв нокаутами, сім сабмішенамі та тричі – рішеннями суддів. Що до невдач, то всі їх він зазнав після вердиктів суддів.

Віра до бою проти О`Меллі підходить після поразки від Суна Ядуна, датованого 16 травня цього року. Воно перервало серію відразу із п’яти переможних виступів Марлона, в яких він по черзі розібрався із Уліджі Буреном, Гвідо Каннетті, Френкі Саєнсом, Ноеліном Ернандесом та Андре Юеллом. Як бачимо, гучних імен серед повалених Віра не було.

Рекомендована ставка – перемога О`Меллі рішенням суддів. Яскравий (у всіх сенсах цього слова) Шон має все для того, щоб стати топ-бійцем легкого дивізіону, де зараз домінуючим бійцем став П`отр Ян від РФ. О`Меллі небезпечний в стійці, так як вміло працює обома ногами, він досить досвідчений у вільній боротьбі, у нього відмінна антропометрія та сталевий характер, зломити який представляється вкрай складним.

Віра також хороший ударник. До того ж, ударник, що вміє тримати удар. Не жарт, його достроково не зломив навіть таке майстер разючих ударів як Ядун, а здолав лише рішеннями суддів. Можна припустити, що ні вирубить Марлона й О`Меллі. Однак він у підсумку все ж виявиться кращим за візаві, та отримає більше підтримки від суддів.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.