Дерек Брансон – Едмен Шахбазян (анонс та прогноз)

Кард турніру UFC Fight Night 173, який в ніч на 2 серпня за європейським часом відбудеться у Лас-Вегасі, очолить поєдинок в середній вазі між американцями Дереком Брансоном та Едменом Шахбазяном.

У октагоні відносини з’ясують претенденти на потрапляння у топ-5 середнього дивізіону промоції. На разі у рейтингу, який очолює володар пояса Ісраель Адесан’я, Брансон значиться на 8-й позиції, а Шахбазян йде дев’ятим.

36-річному Дереку Брансону досвіду виступів у ММА не позичати. У змішаних єдиноборствах на професійному рівні він дебютував ще в травні 2010 року. З тієї пори Дерек провів 27 боїв, в яких здобув 20 перемог при семи поразках. У UFC він дебютував в грудні 2012-го. На сьогодні у Ultimate Fighting Championship на рахунку у бійця 11 перемог при п’яти поразках. Але що цікаво: два поєдинки, в яких Брансон програв, потім визнавалися боями вечора. Це говорить про те, що The One покірно своїм опонентам не здавався, а бився відчайдушно, до останнього.

До майбутнього бою Брансон підходить на серії з двох перемог після двох поразок. У січні та листопаді 2018 року він по черзі програв Роналду Соузі та Адесан’є, а потім в травні та серпні 2019-го реабілітувався перемогами над Еліасом Теодором та Іаном Хейнішей. Втім, вага перемог Дерека дещо тьмяніє на тлі того, що Теодор не входить у топ-15 рейтингу, а Хейніш займає в ньому 13-у позицію. Та й виграв Бренсон у них не достроково, а одностайними рішеннями суддів.

Опонувати Бренсону ввечері 1 серпня по американським часом буде його 22-річний співвітчизник Едмен Шахбазян, батьки якого родом з Єревану. На рахунку у «Золотого хлопчика», що має чорний пояс по карате, 11 перемог у 11-ти поєдинках в ММА, з яких він відразу дев’ять (!!!) здобув достроково. Ще одна перемога дісталася йому рішенням суддів, а інша – достроковою здачею суперника.

У UFC Шахбазян дебютував в листопаді 2018 року. У фіналі The Ultimate Fighter 28 він роздільним рішенням здолав Даррена Стюарта, та потрапив у основну обойму промоції. Там справи у Едмена пройшли на порядок веселіше. У своєму другому бою він вже на 38 секунді фінішував Чарльза Берда. Потім аналогічна доля спіткала валлійця Джека Маршмана та Бреда Тавареса з США, що займає 12 місце в рейтингу дивізіону. Не дивно, що після такого завзятого почину у промоції Едмені Шахбазян зараз значиться на 9 позиції у реєстрі середньої ваги UFC, та, судячи з усього, на цій висоті затримуватися надовго не збирається.

Передбачувана ставка – дострокова перемога Шахбазяна. Брансон вкрай суперечливим, та так само непереконливий у поєдинках з крутими хлопцями як, скажімо, Соуза та Адесан’я. Проте він постійно лізе на рожен, обіцяючи неприємності всім, але сам потрапляє в них. Мало що змушує думати про те, що у бою проти Шахбазяна у Дерека все буде добре. Едмен – фаворит поєдинку, та фаворит більш ніж обгрунтований. Він володіє швидкими та спритними руками, має хорошу витримку та стійкість, які обумовлені його молодістю. Шахбазян легко йде у розмін, не боючись зловити «зустрічку», та вичавлює з цього необхідні собі дивіденди. Єдиний його теперішній мінус – це малий досвід. Однак у майбутньому поєдинку він йому і не дуже-то буде потрібен.

Оцените статью
BoxingNews Украина
Залишити відповідь

Нажимая на кнопку "Отправить комментарий", я даю согласие на обработку персональных данных и принимаю политику конфиденциальности.